پس از برگزاري رقابتهاي انتخابي، نفرات برتر استان فارس برای شركت در مسابقات قهرمانی کشور معرفي شدند.
به گزارش سايت فدراسيون تكواندو و به نقل از روابط عمومی هیات تکواندو استان فارس، یک دوره مسابقات کیوروگی انتخابی تیم استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی جوانان و بزرگسالان در رده کمربندی قرمز و مشکی با حضور بیش از يكصد شرکت کننده در خانه اختصاصی تکواندو شیراز (سالن صادق پور) برگزار شد که در پایان مرتضی نفرات برتر این رقابت ها را به شرح زیر اعلام کرد:
وزن اول:
1- ظهیر فرازمندی (تزنان)
2- محمد علی ایزدی (تزنان)
3- عسکر کریمی (مجموعه ورزشی باران) و جواد رحیمی (مجموعه ورزشی باران)
وزن دوم:
1- کریم حسنی (پاسارگاد)
2- محمد حسین جلودار (تزنان)
3- علیرضا جاویدی (شهید رجبی) و مجید عظیمی منفرد (عرب پور)
وزن سوم:
1- محمد رضا توانا (مهذبیه)
2- سعید کشاورز (مجموعه ورزشی باران)
3- علیرضا معینی (تزنان) و محمد صادق فریمانی (فسا)
وزن چهارم:
1- عباس هوشمند (مجموعه ورزشی باران)
2- مهدی خالقی (فسا)
3- سید مجتبی کسایی فرد (تزنان) و علی محسنی (ایمان مهذبیه)
وزن پنجم:
1- سید احمد خسروفرد ( تزنان)
2- سعید باصری (مجموعه ورزشی باران)
3- سجاد طهماسبی (مجموعه ورزشی باران) و سالار کرمی (تزنان)
وزن ششم:
1- مجید قشقایی (مهذبیه)
2- پدرام مهمی (کامفیروز)
3- مصطفی فلاحی (مجموعه ورزشی باران) و داوود حسینی (داراب)
وزن هفتم:
1- هادی مهمی (کامفیروز)
2- محمد عرفان فر (کامفیروز)
3- عارف باقری (عقاب رستم) و محمد رضا آب پیکر (تزنان)
وزن هشتم:
1- آرش مختاری (مجموعه ورزشی باران)
2- مسلم ژوبین (مهذبیه)
3- ابوذر درویشی (غیاثی) و وحید اسماعیلی (مهر)
عباس عطاریان ، کوروش حاج کاظمی ، عباس سعادت ، مهدی طاهری ، امیر محمدی ، امیر نیری ، صمد زینلی ، امین رزمخواهی ، محمود رضا خادمی ، محمد هادی کاظمی ، حمید قنواتی ، حسن معتقدالحق ، رضا روشن عالم ، مجتبی ذهاوی ، جمال الدین زارع ، علیرضا اله دادی ، سعید باقری و استاد اسفندیار زین الدینی قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده داشتند.
همچنين در پایان این مسابقات صمد زینلی و حمید قنواتی به عنوان داور نمونه و عباس هوشمند به عنوان فنی ترین بازیکن از سوی کمیته فنی مسابقات انتخاب شدند.
این مطلب در تاریخ: دوشنبه 07 مهر 1393 ساعت: 5:52 منتشر شده است
برچسب ها : نفرات برتر مسابقات انتخابی استان فارس,نفرات برتر مسابقات,انتخابی,استان,فارس,نفرات برتر مسابقات انتخابی,استان فارس,نفرات برتر مسابقات انتخابی استان,انتخابی استان فارس,محمد علی ایزدی (تزنان),ظهیر فرازمندی (تزنان),عسکر کریمی,جواد رحیمی (مجموعه ورزشی باران),کریم حسنی (پاسارگاد),محمد حسین جلودار (تزنان),علیرضا جاویدی (شهید رجبی),مجید عظیمی منفرد (عرب پور),محمد رضا توانا (مهذبیه),سعید کشاورز (مجموعه ورزشی باران),علیرضا معینی (تزنان),